Forum www.forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Budynek Straży
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Główna -> Altdorf 2502
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Pon Gru 12, 2005 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[color=orange:a83d0f942e]Sarafani wstrzymują ostrzał z powodu braku bełtów. Malek nie ma już mocy magicznej. Samuel trzyma się z magicznym pociskiem w ręce z dala od Valdisa. Abuk sterczy jak słup soli. Filavandrel, rzucasz się do walki u boku Maleka. Valdis nie daje rady z obustronnym naporem... Zanim jednak został wytrącony z równowagi i trzaśnięty płazem halabardy Maleka zadał potężny cios Filavandrelowi, który poleciał na kilka metrów do tyłu. Miecz wylądował nieco dalej, wbijając się w klepisko... Filavandrel, masz rozcięty napierśnik i potężną ranę w klatce piersiowej. Boli jak cholera... To znak że przeżyjesz, ale będziez miał bliznę. Samuel szybko doskakuje do Valdisa i "wyjmuje" z niego jakąś czerwoną chmurę. Do ciała Valdisa wpływa jakaś granatowa chmura z nikąd i odzyskuje on swój danwy wygląd. Miecz zmienia kolor na normalny ognisty po czym gaśnie. Samuel unicestwia duszę Xorteca na zawsze promieniem energii z ręki. Potężny wrzask wypełnił komnatę. Nieprzytomnego Valdisa odnieśli do obozu Sarafani, podobnie jak zmarłego Xsarego. Samuel i Abuk idą z nimi do obozu... Malek pomaga Ci, Filavandrelu, wstać.
MALEK:-Skończone. Zostało tylko jedno zadanie do zrobienia. Zbieram grupę śmiałków by otworzyć magiczną bramę na końcu podziemi zdobycznymi kluczami. Tam czeka jakieś wielkie zło. Nie zaszkodzi je zniszczyć i zdobyć to co może posiadać. Jest Pan ze mną, generale?[/color:a83d0f942e]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Pon Gru 12, 2005 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Troche jak by z lekkiego transu wydobyty oprzytpomniałem i nawet nie zdaje sobie sprawy co się stało zdaje sobie sprawe że moja energia magiczna jest na wyczeraniu co poważnie mnie osłabiło ie spałem od ponad dwóch dni zastanawiam się czy iśc pod tą brame czy może jednak zawrócić....jednak stwierdzam po chwili, że nie dam rady nie zgłaszam się do przedsięwźięcia i ide do Volda...>

-witam kapitanie nie będe się pchał dalej tam gdzie mnie nie chcą a pozatym jestem wycięczony więc poprosze o swoją nagrode za wykonane zadanie i jeszcze jedna sprawa niech nikt nie rozpowiada ze mnie tu widziano że jestem jakimś niby bohatere bo nim nie jestem... to by było na tyle...

<zmęczony czekam na nagrode sprawdzam wszystko co dostałem i stoje jeszcze chwile żeby zebrac myśli gdzie isę udać i co zrobić ze sobą>
Powrót do góry
Thorbiorn
Odźwierny
Odźwierny

PostWysłany: Wto Gru 13, 2005 01:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<hmm kolejna blizna do kolekcji,mowie patrzac na katke piersiowa,kurde niezle oberwalem,rozgladam sie jak tam reszta>
-Wszyscy cali??
<podchodze i zabieram miecz>
- z toba sie nigdy nie roztane
<mowie po cichu do siebie>

-wyjdzmy stad jak najszybciej mam juz dosc tych cholernych podziemi,musze odetchnac swiezym powietrzem.
<po wyjsciu udaje sie po swoja nagrode a potem spowrotem do palacu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Sro Gru 14, 2005 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[color=orange:1f2dfb1c99]ABUK

Dostajesz swoją nagrodę. Stary sprzęt zostaje Ci zabrany, w zamian dostajesz rekompensatę pieniężną. Dostajesz:
na nogi: Buty Skoku,
na ręce, tors i nogi: kolczuga lekko magiczna bez wagi, pod ubranie + aketon (miękki podkład),
kołczan bełtów zapalających,
lekko magiczna ciężka kusza,
amulet na szyję z mocą czaru Kula Ognia,
pierścien na lewą rękę z czarami prostymi (Magiczny Płomień, Płonące Światło i Magiczne Zamknięcie),
pierścień na prawą rękę magicznie polepszający umysł i charyzmę noszącego,
nowe, czarne ubranie (płaszcz do ksotek z kapturem, kapelusz inkwizytorski, biała koszula i czarna kamizelka oraz solidne spodnie),
lekko magiczny Łamacz Mieczy (ząbkowany lewak do łamania oręża wroga)
i długi miecz ze zdolnościami: Zgubna Broń-Ludzie Chaosu (kultyści, wojownicy itp.), Atak Płomieni (magiczny ogień) i Potężne Uderzenie (raz na dzień niesamowicie druzgoczące uderzenie które uaktywnić można kiedy wróg nie ma szans uniknąć miecza).

Oprócz tego 300zk i zaprowiantowanie najlepszej jakości na cały tydzień. Voldo zgodził się żeby nie rozpowiadać o czynach tutejszych. Wychodzisz z Kryształowych Grot, zaraz po tym jak Valdis powiadamia rodzinę Xsarego o śmierci i jak pozostałe grupy wojskowe wracają zwycięskie. Zostają rozstawione nieliczne straże... W kasztelu miejsce zajmują Paladyn Malek, Samuel Kapłan i Valdis Loriannav. Voldo wraca do Budynku Straży z Rheonem, Thyrwindem i Vortigernem u boku. Ciało Xsarego jest preparowane w Budynku Straży. Valdis odnosi uszkodzonego Drakkona (jego miecz dwurak) do naprawy, sam bierze Morgahuna (miecz dwurak Xsarego). Abuk, Voldo żegna Cię, mówiąc abyś jak najszybciej wrócił do Karczmy żeby zameldować się ze swoim poprzednim zadaniem.[/color:1f2dfb1c99]
Powrót do góry
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów

PostWysłany: Sro Gru 14, 2005 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<żegnam się z Voldem i idę w kierunku karczmy jedynie dziękuje za kapelusz i mówię że niechce żeby mnie kojarzono z inkiyzycją wole się nie żucac w oczy aż tak bardzo...>
Powrót do góry
azgard
Szabrownik
Szabrownik

PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Zamaszyscie stwiajac kroki i drapiac sie po brzuchu, chyba to zarcie z karczemnych wozow nie bylo dobrm pomyslem, wchodze do budynku usmiecham sie szeroko, juz od progu mowie glosno, tak aby kazdy w budynku mogl to uslyszec>

- Ha! Widze ze Sigmar nie poszczedzil swojej szczodrosci ludzkiemu plemieniu, tak tak... widac zescie zuchy!

< po tych slowach smieje sie glosno i tubalnie>

- Roboty jakiejs szukam, uczciwej, dlategom dowas przyszedl, macie tu jakis klopot z jakim ja niemogl bym sobie poradzic!? Jak tak to mowcie, a przekonacie sie czy i madrosci Sigmar wam nie poskompil

< patrze po zgromadzonych, po czym podchodze do Johanna >

- podobno mozna tutaj robote jakas dostac, tak mi przy slupie, w centrum powiedziano, jedno ja czytac nie umiem, ale bic i pic za cala kompanije!

<znowu zanosze sie smiechem >

- mam takze kilka innych talentow

< znizam ton glosu >

- po nocy sie skradac potrafie, jeszcze nie spotkalem bestyji co by mi straszna byla, a igdy trzeba to glowa rusze

< mowiac ostatnie slowa muragm do straznika >

- wiec jak znajdzie sie tu dla mnie jakas robota, czy sam mam po lasach banitow, czy jakies innech pfu < spluwam > goblinow mordowac!?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Główna -> Altdorf 2502 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strona 15 z 15

Skocz do: