Forum www.forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Relakujący masaż

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Główna -> A tak poza Warhammerem to...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olgiernuk79
Przepatrywacz
Przepatrywacz

PostWysłany: Pią Gru 01, 2017 13:37    Temat postu: Relakujący masaż Odpowiedz z cytatem

W naszym kraju coraz więcej powstaje gabinetów masażu oferujących szereg usług. Większość z nas udaje się do nich dopiero w czasie dolegliwości czy kontuzji, nie wiedząc, ze taki masaż raz na jakiś czas może być bardzo relaksujący . Ja osobiście polecam masaż relaksacyjny warszawa http://relaxmindandbody.pl bardzo dobra lokalizacja gabinetu, jest gdzie samochód postawić co dzisiaj jest bardzo ważne. W swojej ofercie mają bardzo wiele masaży i osób które się w tym specjalizują z ogromnym doświadczeniem, co jest bardzo ważne przy urazach. Ja osobiście korzystałam z 4 rożnych masaży i powiem, ze najbardziej fajny jest masaż ciepłymi kamieniami. Atmosfera jest bajkowa, pełne wyciszenie i bardzo odpręża. Ceny jak na stolicę są rozsądne a jak chcemy kupić pakiet dostajemy zniżkę. Dlatego osoby które się nie przekonały może wykupią bony upominkowe jak prezent bardzo fajna sprawa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Główna -> A tak poza Warhammerem to... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: