Forum www.forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Wejście do Kanałów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Główna -> Altdorf 2502
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dhagar
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Wto Mar 14, 2006 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Thooooriiiiiiin !!!!!!! - okrzyk wydarł się z gardła zabójcy. Wykręcając bronią młynek nagle zmienił taktykę. Puściwszy lewą ręką trzonek broni chwycił dzidę skavena i gwałtownie pociągnął go ku sobie. Obracając się i ze świstem spuszczając topór na szczura i puszczając trzymaną dzidę. Tuż po tym gwałtownie wyrzuca ramię z toporem w tył w kierunku kolejnego przeciwnika tnąc szeroko i szybko.
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Ged wynurza się na krótką chwilę razem z dwoma szczurami , cały pokryty śmierdzącą mazią ścieków.
Ma kilka kąsanych ran twarzy i ramienia. Jeden skaven siedzi mu na plecach trzymając go od tyłu za gardło swoją włochatą pazurzastą łapą. Drugi upada właśnie przebity mieczem Geda w korpus. Skaven przenosi mase swego ciała i Ged ponownie znika w topieli. >
<Dhagar przyciągasz jednego ze skavenów do siebie ułamki sekund potem roztrzskujesz jego okrytą szmatą łeb. Zlepki sierści , krew i kawałki czaszki wylądowały ci na twarzy. Wyrzucajac ramie z toporem w tył trafiłeś na jakis poważny opór. Dało sie słyszec chrzest metalu i jęk bólu. Drugi skaven dostał prosto w brzuch. Zerkasz pośpiesznie. Jego prowizoryczny napierśnik jest przecięty a wyłomem wypływają wnętrzności szczura wydzielając niedajacy sie opisać dławiący fetor. Okropne wrażenia nawet dla kogos takiego jak ty. Kiedy poczułeś straszliwy ból w nodze ,z tyłu tuż nad kolanem , uświadomiłeś sobie, że przeoczyłeś jednego a jego dzida przebiła twoją nogę na wylot. Zachwiałeś się i upadłeś na kolano zanurzając się po sam nos w ściekach.. Smród zdychających skavenów przyprawił cię o zawroty głowy. >
<Grom,uderzasz w łeb skavena dość zaskoczonego tym, że jeszcze żyjesz. Jednak pod wpływem jakiegoś impulsu odchyla łeb. Twoje ostrze uderza w metalową osłone na pysk mocno ją wgniatając. Wybiłeś mu ząb nic wiecej. Rozwscieczony skaven łamie drzewiec włóczni rzucając końcem w twoją twarz. Mimowolnie zamykasz na moment oczy i czujesz jak złamana broń przechodzi przez twoje ciało a uderzenie posyłą cię na plecy, z chlupotem wpadasz do ścieku. Wszystko zrobiło się oślizgłe i czarne. Ale przez ten upadek coś sobie uświadomiłeś: To skaveny a nie bezmyśle szczury. Podobno znają się nawet na magii. Nie są tylko manekinami do treningu. >

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus

Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Sob Mar 25, 2006 22:42, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dhagar
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krasnolud starał się przezwyciężyć ból i wstał rozwścieczony. Obracając się ciął szeroko toporem i runął na przeciwników z wrzaskiem. Skoro miał zginąć to chciał zabrać ze sobą jeszcze parę szczurów. Parł naprzód, ku Gromowi. Albo zwycięży, albo znajdzie swój los. Wpadł w prawdziwy szał, koniec był bliski.
Hest
Strażnik
Strażnik

PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<myślę>Cholera... to już chyba koniec... ale jak to? mam umrzeć zapomniany przez wszystkich, tu w śmierdzącym ścieku z łap brudnego skavena? Nie tak sobie to wyobrażałem...Nigdy nie zobaczę mego brata?<na tą myśl wzbiera we mnie ogromny żal który motywuje mnie do osatnich wysiłków, staram się jeszcze raz wstać, nie przejmuję się zasłanianiem od ciosów lub unikami, po prostu chcę zabić tego bydlaka, zginąć z honorem... nie patrzę na towarzyszy, liczy się teraz tylko jego śmierć, chwytam jak najmocniej topór obiema rękoma, robie nieostrożny, szeroki zamach i całą mocą uderzam w szczura, nie dbam o to co się stanie zaraz, chcę tylko krwi tego skavena, tylko tego jeszczę chcę...mówie cicho:>
-Grimnirze! Bogowie! tylko ten ostatni...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GedMortensen
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje postać stara się siłować ze szczurem i próbuje zaczerpnąć zgniłego powietrza, ze wszystkich sił staram się pokonać ściekowe stworzenie pomóc kumplom
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2006 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Dhagar wstałeś i rozwścieczony zamachnąłeś sie przcinając tylko powietrze. Przeoczyłeś aż dwóch skaveńców nie jak ci sie zdawało jednego. Rzuciłeś sie na nich z impetem zaciskając zęby z bólu. Jeden szczur zanurkował i zniknął w ściekach a drugi oberwał ostrzem Groma w szyje bryzgając na ciebie krwią. Dobijasz go jeszcze rozcinając mu łeb na pół. Skaven pada martwy.
Ged tarmosisz sie ze szczurem nic prawie nie widząc. Poczułeś silne ukłucie w plecy a sam też pchnąłeś mieczem za plecy. Skaven puścił cię. Wynurzasz sie ostatnim tchem łapiąc powietrze. Jesteś poważnie pogryziony no i rana w plecy.
<Grom zamachujesz się ale twój przeciwnik odchyla się. Trafiasz za to innego skavena podżynając mu gardło, "twój" skaven wybijając siemocno doskakuje do ciebie i uderza cie metalową osłoną na pysk w twarz. Trochę cię zamroczyło , a skaven zniknął w topieli. >
<Zostaliscie sami , poryzieni , podrapani, ciężko ranni i wściekli. W sumie dwa skaveny uciekły a osiem zatłukliście. Dwa Grom , trzy Ged i trzy Dhagar. Czekacie jeszcze ale żaden wróg sienie pojawia. Wasz gniew stygnie. >

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus

Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Sro Gru 20, 2006 17:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Hest
Strażnik
Strażnik

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2006 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Zamroczony i zmęczony opieram ręce na kolanach i dyszę cieżko, chowam topór i patrze po towarzyszach pytam:> - nic wam nie jessssst <łapię się za miejsce rany na brzuchu która właśnie dała o sobie znać, słaniam się na nogach i próbuje podejść do moich towarzyszy> - Kurewski skaven rozpłatał mi brzuch chyba...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Straż miejska zalewa właz do kanałów płynnym żelazem. Para i dym unoszą sie w powietrzu utrudniając widzenie i oddzychanie. Na rozkaz sierżanta żołnierze odchodzą, zostaje tylko dwóch na straży. Mały ubrany w szmaty chłopiec podchodzi z ciekawości. Strażnik krzyknął na niego:>
-Wynoś się smarkaczu!! To nie miejsce dla takich jak ty!! Nie umiesz czytać??
<Strażnik pokazuje tablice na której napis głosi:>
KANAŁY ZAPIECZĘTOWANE AŻ DO ODWOŁANIA Z ROZKAZU SAMEGO IMPERATORA.

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Główna -> Altdorf 2502 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Skocz do: