Forum www.forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 
[Strona Gwna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Ulica witynna
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastpny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Gwna -> Altdorf 2502
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

Doczy: 18 Sty 2005
Skd: Brama wymiarw pnocnego bieguna:)

PostWysany: Wto Sty 31, 2006 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Obaj tracicie przytomno zamykajc oczy przed otarzem. Jest ciemno , tylko ciemno, pustka, nico. adnych snw, obrazw, dzwikw. Tylko cisza... Niespodziewanie pojawia sie wiateko w tunelu. Obaj podrzacie do niego mimowoli. Obaj osobno. Powoli stawiacie krok za krokiem. Swiato staje sie coraz blisze, janiejsze. W kocu docieracie...
Otwieraj si wam oczy i widzicie nad sob biae pkoliste sklepienie. W okoo peno wiata, zapach palonej oliwy i kadzide. Panuje cisza.
Dociera do was bl ktry promieniuje z ran. Jest prawie e nie do wytrzymania. Nadzy , tylko w opatrunkach, leycie na solidnych witynnych kach. Mimo blu czujecie sie dobrze , przynajmniej w stosunku do tego co byo wczeniej. Nieopodal przed otarzykiem Shalyi modli sie kilka kapanek w nienobiaych szatach.>

MG tu i tam ^^
#Sesja Przeklestwo Wzgrz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf

Doczy: 29 Cze 2005
Skd: Olsztyn

PostWysany: Wto Sty 31, 2006 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Na mojej twarzy wida grymas blu kiedy prbuj podnie si na okciach. Po chwili opadam z powrotem na ko. Przypominam sobie powoli co si tak w zasadzie stao na cmentarzu>

<`Na Sigmara... jaki bl. Nigdy nie zostaem tak zmasakrowany. Nawet jak starem si z band Rudego... Randalu, dziki ci e przeyem...`>

- Dziki Randalu <szeptam> dziki e nie zostawie gupiego Lestata. Nigdy wicej cmentarzy...

<`Hah.. jak to brzmi... nigdy wicej cmentarzy... oczywista e nie... jak najpniej.. hah`>

<Spogldam na modlce si kapanki>
- Ekhrr... kh.. kh... wody... dziewczta... wodyyy!

<Mj wzrok przenosi si na lecego maga>
- Jak tam towarzyszu? Czujesz e yjesz? Bo ja czuj jakby mnie ywcem rozrywano... haha...
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora
orth
Admin Zamku
Admin Zamku

Doczy: 18 Lis 2004
Skd: Altdorf

PostWysany: Wto Lut 07, 2006 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podnosz leniwie, zlepione powieki, mrugajc kilkakrotnie jakby niedowierzajc e cigle jestem w wiecie ywych.
- t... tak, chyba tak... - odwracam gowe w stron ka kompana
- To bya duga podr... nie wiesz ile ju tu leymy? Co z pozostaymi? Czy im udao sie? - skrzywiam si nagle czujc piekce ukucie w boku. Podnosz ostronie pociel aby przyjzec si mojej ranie i oglnemu stanowi mojego ciaa.

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrt do gry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysany: Sob Lut 25, 2006 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Albert , podchodzi do ciebie jedna z kapanek, ale nie jest to adna z modlcych si. Przykada ci do ust kubek wody , unoszc delikatnie i ostronie twoj gow. Twoje minie spinaj si samowolnie i bl narasta. Woda jednak wpywajc w twoje wntrznoci agodzi bl i pragnienie. Twoja gowa powrotnie lduje na posaniu. Nastpnie kapanka podchodzi do Ortha i jemu take daje pi przynoszc znaczn ulg. Stoi nad nim troszk duej umiechajc sie agodnie. >
-Ju niedugo dojdziecie do siebie Orthoxeliusie. Medykamenty i modlitwy czyni wiksze cuda ni magia.
<Orth nagle co szarpno twoim sponiewieranym umysem. Gdzie ju syszae te sowa. Zaczynasz wpatrywa si, nadal troch nieprzytomnie, w lico kapanki . Jej agodne rysy ukadaj sie w twojej gowie w znajom twarz. Tem drobniutki nosek , mae usteczka , fiokowe oczy, przecie to jest... >

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrt do gry
Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWysany: Nie Lut 26, 2006 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dzikuj... Bl mija szybko, kiedy czowiek opatrywany jest... przez tak pikne suki miosierdzia. <umiecham si> Ile bylimy nieprzytomni? I ile bdziemy goci w tym przybytku? Ostatnie jeszcze pytanie... czy jest tu siostra Lisa? Chciabym j pozdrowi skoro tu jestem

<`Ciekawe jak reszta kompanii. Pewnie ju ich nie spotkam... Na Ranalda! zapomniaem zupenie o zleceniu! Trzeba bdzie std uchodzi jak najszybciej. Szczypta szproszkowanego Lotosu i nie bdzie blu...`>
Powrt do gry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysany: Wto Lut 28, 2006 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<... Przecie to siostra Lawenda. Przewcierasz chaotycznie i w popiechu poklejone oczy aby si upewni czy to aby nie sen. Nie , nie myl ci twoje oczodoy, to ona. Twoja gba rozszerza si w umiechu. Nadal jeszcze dochodzisz do peni wiadomoci. Bl znika do szybko. >
-Czyby zapomnia jak wygldam Orthoxeliusie?? Czy moe sen nadal targa twoim rozumem.?
<Lawenda odwraca lekko gow do Alberta bacznie go obserwujc.>
-Mija drugi dzie jak tu jestecie. Modlitwy zostay wysuchane i Shaliya otoczya was sw opiek. Wasze rany goj si nadwyraz szybko. Musicie tu zosta jeszcze te noc a jutro z rana jeli bdzieice czu si dobrze moe pozwolimy wam odej. Siostra Lisa?? Ach bya dzi przy was ale spalicie jak niedwiedzie snem zimowym... Jeli jej nie spotkacie pozdrowie j od was.
<Umiecha si do ciebie a potem zwraca swj wzrok na Ortha.>
-A ciebie co tak zatkao czarodzieju?? Nawet mnie nie przywitasz?? Widz e ju ci znacznie lepiej . Ty udawaczu!! No dalej ocknij si.
<Zaczyna si lekko , kokieteryjnie mia. Jej oczy jakby rozbyskuj radoci.>
-Guptasie, tak si ciesz e jeste cay...

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus

Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Sro Mar 01, 2006 22:45, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry
orth
Admin Zamku
Admin Zamku

PostWysany: Sro Mar 01, 2006 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Lawendo... - wspieram si i siadajc lekko na ku, chwil patrz w ogromne, migdaowe, fiokowego koloru oczy dziewczyny, po czym ciaskam j w objciu zamykajc oczy, po duszej chwili serdecznego, niemego ucisku pytam j:
- Udoo ci si dotrze cao do miasta?... wiedziaem e dasz rad... - po chwili dodaj. - Jak dugo jeste ju w stolicy? Czy... czy twoje luby ju si odbyy?... a moe zmienia zdanie?... Ja... ja... - opadam bezradnie na posanie, jakby rado spotkania w jednej chwili opucia moj dusz... - ja... brakowao mi tego zapachu... - kocz przymykajc znw oczy i pozwalajc aby moje nozdrza wypeni delikatny zapach olejku lawendy unoszcy si od przybyej dziewczyny...

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrt do gry
Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWysany: Wto Mar 07, 2006 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dzikuj za opiek i za pozdrowienie mej siostry... ale ca noc? Czas nagli...

<prbuj wsta>
Powrt do gry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysany: Sro Mar 08, 2006 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Orth,kobieta spoglda na ciebie z radoci. Zapach lawendy sprawia , e troch krci ci sie w gowie.>
-Tak udao mi si. Pewien tajemniczy rycerz pomg mi. Potem odeskortowa mnie do miasta. Pierwszy raz widziaam tak zbroj... W Altdorfie jestem ju kilka miesicy. A luby, no c, jeszcze ich nie zoyam. Wahaam si a teraz jeszcze bardziej si waham. Pamitasz?? Umwilimy si a ty nie przyszede . Czekaam tam. Przychodziam codziennie przez omiodzie a Ciebie nie byo. Ale w kocu jeste.
<Przytula ci do piersi tak aby nie sprawi ci blu>

<Albert siadasz na ku i czujesz okropny bl midzy ebrami. Stajesz na nogach. Trzsc si jak trzcina na wietrze siadasz spowrotem na ku. Kiepska sprawa, nawet kaleki starzec dopdzi by ci. Jak zbierzesz sie w sobie to pjdziesz tylko jak daleko?? Do pierwszych drzwi, moe nawet do wrt wejciowych wityni a potem?? Potem nie dasz rady, jeste tego wiadom>

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrt do gry
orth
Admin Zamku
Admin Zamku

PostWysany: Sro Mar 08, 2006 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Ciesz si, nawet nie wiesz jak bardzo si ciesz Lawendo, e tu teraz jeste. Razem z Albertem i grup innych miakw penetrowalimy krypt cmentarn. Nie wiem ilu przeyo, by moe niedugo pojawi si tu jeszcze inni w potrzebie opieki medycznej... Ja... - zawieszam na chwil gos - Ja musze powiadomi kilka osb, by moe wrci na cmentarz... miastu grozi moe cigle spore niebezpieczestwo. - Zerkam na Alberta i namylam si chwil.
- Lawendo jutro z rana ruszamy - prosze ci uwaaj na siebie, w miecie dziej si przedziwne rzeczy... wrc po ciebie... wiem jak to brzmi po tym co stao si ostatnio... ja... my... - patrz jej geboko w oczy... - Wrc po ciebie Lawendo, obiecuj... - api j za rk i mocno przyciskam do swojej piersi, po czym opadam z powrotem na ko i zamykajc oczy staram si wypocz.

Powrt do gry
Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWysany: Sob Mar 11, 2006 00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Kad si zniechcony>
- Ciekaw jestem, czy witynia Morra zrobia porzdek na cmentarzu... jak tam ostatnio bylimy, jak to wspaniale brzmi... nie byo zbyt wesoo. W zasadzie zawdziczam Ranaldowi moje ycie i oczywicie wam <odwracam gow do kapanki>

<`Rzeczywicie ciekawe... wspomnienia s zatarte... wiem tylko e wziem spor dawk narkotyku... Ech, bd musia oczyci organizm... jakie siedem dni w jakiej dziurze.... moe dziesi... ale po zadaniu... wanie... zadanie`>
Powrt do gry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysany: Sob Mar 25, 2006 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Obaj zasypiacie jak dzieci czujc w powietrzu zapach lawendy i kadzide witynnych. Panuje taka cisza... Cisza przerywana waszymi oddechami...
Nie wiadomo ile czasu mino kiedy kto mocnym szturchniciem budzi was obu. Niska zgarbiona posta , ledwie widoczna w pmroku upionej swityni. Cichy charczcy gos roznosi si midzy wami jakby niesyszalny dla reszty wiata:>
-Zbudcie si magu i wojowniku. Zbudcie si. Wasza pomoc potrzebna szybko. Wypijcie to i idziemy...
<Posta rozoywszy rce odziane w szerokie zakurzone rkawy podsuna wam pod nos jakie naczyka, moe kryte kubki??>

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrt do gry
Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWysany: Sob Mar 25, 2006 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Podnosz si uwanie przygldajc si nieznajomemu. Przyjmuj z jego rki kubek.>
- Wojowniku? Musiae mnie pomyli z kim innym. Jestem Albert, bard... twego miana natomiast nie syszaem.
<Wcham zawarto kubka, potem smakuj pierwszy yk. Sprawdzam czy to nie jest trucizna. Dopiero potem wychylam zawarto>
- Gdzie mielibymy i?
<Rozgldam si po wityni. Przemawiam szeptem, eby nikogo nie zbudzi>
Powrt do gry
orth
Admin Zamku
Admin Zamku

PostWysany: Pon Mar 27, 2006 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otwieram z niechci oczy i zerkam na specyfik i nieznajomego. Wydubuj niepozornie zza pazuchy amulet trzykrotnie bogosawionej miedzi i zbliam do mikstury, jeli nie wykryje niczego podejanego, zamaczam palec, wcham i smakuje, aby rozpozna, co to za dziadostwo. Jesli wyczuj e to trucizna - szukam odruchowo po omacku, starajc sie nie wzbudza podjee - mojego miecza. Jeli stwierdzam, e to mikstura wzmacniajc bd lecznicza - pocigam yk i pytam:
- Kim jeste? kto ci przysya? I kto na Tzeenetha potrzebuje pomocy takich kalek jak my?

Powrt do gry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysany: Wto Kwi 04, 2006 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Mikstura pachnie dziwnie, troche jak gaz bagienny.. Smakujecie jej i okazuje siee to nie trucizna a jeli tak to dugo dziaajca i zasklepiajca rany. Czujecie jak wraca wam reszta si i wzmagaja sie jeszcze dodatkowe. Jestecie gotowi do szybkiego biegu jeli trzeba. >
-No teraz szybko , szybko ubierajcie sie i do dokw. On potrzebuje waszej pomocy . Szybko, Hugo potrzebuje pomocy. Spotkacie go przy ...
<W tym momencie opatulony jegomo pada na podog. Ledwo widzicie jego ciao lece na pododze w mroku. Krztusi sie i wiega przez chwile , charczc.>
przy... pr... szku... tnii...
<Nastaa cisza, przeraajca cisza. Nagle kto zerwa sie w ciemnoci i zacz biec oddalajac sie od was. Kieruje sie ku wyjciu.>

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Gwna -> Altdorf 2502 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastpny
Strona 2 z 3

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach