Forum www.forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 
[Strona Gwna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Cmentarz
Id do strony 1, 2, 3 ... 46, 47, 48  Nastpny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Gwna -> Altdorf 2502
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

Doczy: 18 Sty 2005
Skd: Brama wymiarw pnocnego bieguna:)

PostWysany: Sro Kwi 06, 2005 19:49    Temat postu: Cmentarz Odpowiedz z cytatem

Pochd paczek spyn z lekkiego wzniesienia na ktrym znajduje si cmentarz. Lepki deszcz powoli zaczyna liza kamienne grobowce nekropolii, gdzie daleko dobiega zguszony, zmikczony przez deszcz odgos, jednego z siedemdziesiciu siedmiu dzwonw. Gocie pogrzebowi rozchodzcy si z wanie zakoczonej ceremonii dziwnie ci si przygldaj przechodzc obok, i rzeczywicie zdajesz sobie spraw, e osoba o twoim wygldzie i ubiorze nieco wyrnia si w tym miejscu. Kto mgby pomyle, e jeste porywaczem zwok, ktry obserwuje teren pracy przed nocn zmian. Cmentarz ogrodzony jest kamiennym murem na szczycie ktrego wmurowano ostro zakoczone prty, zapewne aby utrudni dostanie si na teren cmentarza, gdy masywna metalowa brama zoona z grubych metalowych prtw i sztab troch ju pokrytych rdz i mchem , jest zamknita. Przy bramie stoi do nowy murowany budynek wygldajcy na strwk. Jednake mech i grzyby ju na stae si na nim zadomowiy. W gebi cmentarza wida rzdy rnorakich nagrobkw, kilka mauzolew oraz innych wynoszcych si ponad wzgrze bogatych grobowcw. Ludzie mwi , e podobno pod cmentarzem s katakumby pene otarzy i trumien ze zota i klejnotw, ale jeszcze nikt tego nie udowodni.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przeklestwo Wzgrz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Xsary
Markgraf
Markgraf

Doczy: 09 Sty 2005
Skd: Nowa Sl

PostWysany: Sob Kwi 09, 2005 00:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wchodz niepewnie na cmentarz okryty paszczem. Gowe chroni kaptur przed deszczem. Podchodz do strwki i pukam do drzwi.... Rozgldam si w koo.
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysany: Sob Kwi 09, 2005 00:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Drzwi strwki s drewniane, wzmacniane metalowymi okuciami. Nosz na sobie lady uderze i drapania ale nie naruszyo ich to zbyt mocno. Mona by pomyle , e kto przytarga je z lochw. Po chwili otwiera si wizjer w drzwiach i wida pomarszczon twarz grabarza. Plotki s prawdziwe , naprawd wyglda troch jak pomarszczony owoc. Grabarz otwiera usta i cedzi przez zby:>
-Tak, o co chodzi? Czego tu szukasz, co?

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrt do gry
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysany: Sob Kwi 09, 2005 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cigam kaptur i lekko skinam gow.

- Czytaem ogoszenie. Chc pomc w zakopywaniu, wiem e ju nie dzi ale chciabym sobie zaj to miejsce.

Umiecham si nie znacznie. Po chwili moja mina powanieje a nawet staje si smutna.

- Zapaty nie pragn... Miejsce do spania bym wola, bo pienidzy nie mam na nocleg a spa na ulicy nie chce.
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysany: Sob Kwi 09, 2005 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Grabarz mierzy ci wzrokim od stp do gw, po czym otwiera powoli drzwi, rozglda si czy jeste sam i mwi>
-No nie wygldasz na kogo kto zakopuje zwoki ale niech ci bdzie. Ostrzegam , e praca nie jest zbyt przyjemna, a czasem nawet niebezpieczna. Wic masz ostatni szans. Po przestpieniu tego progu nie bdzie odwrotu wic zastanw si. To nie znaczy , e bdziesz cay czas musia siedzie na cmentarzu ale wikszo czasu tak. I twoje obowiki nie bd si ogranicza do zakopywania cia. Czasem trzeba przenie jakie zwoki , czasem obchd cmentarza zrobi. Jeste gotw na co takiego , chopcze.
<Ostatnie sowo grabarz wypowiedzia z ironi , jakby specjalnie sprawdzi czy si przestraszysz, zniechcisz a moe zdenerwujesz. >
-Jeli jeste gotw , to wchod.

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrt do gry
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysany: Sob Kwi 09, 2005 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mojej twarzy wida grymas nie pewnoci. Spogldam na moje donie, nie wygldaj najlepiej. Skra jest twarda i szorstka. Spogldam na grabarza i niepewnym krokiem wchodz do strwki.

- Co mi tam... - mrucze pod nosem.

Rozgldam si po domku.

- Chc jutro odwiedzi mego starego przyjaciela... Podobno tutaj ley...
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysany: Sob Kwi 09, 2005 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Gdy wchodzisz grabarz zamyka za tob drzwi i rygluje. Na zaewntrz sycha przytumiony odgos zacinajcego deszczu. Rozgladasz si i widzisz jedn izb , na rodku ktrej stoi stary wysuony st i trzy krzesa, a na stole dzban i dwa kubki. Izba wypeniona zapachem spalonego taniego tytoniu ,zawiera trzy ka wtpliwej konstrukcji z czego dwa s zajte. Na jednym siedzi duy facet z siwymi wosami i twarz pokryta starymi bliznami, gupkowato si do ciebie umiechajc. Na pnocnej cianie wisz cztery nacignite kusze , a na pce obok drewniane pojemniki zawierajce rnego rodzaju bety. Na poudniowej cianie stoi dua dbowa szafa na ubrania. Wschodnia ciana to kominek pokryty sadz i brudem. W pododze pod stoem jest zejcie do piwnicy albo Morr sam wie dokd. >
-Rozgo si chopcze. Wolne ko jest twoje.

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrt do gry
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysany: Sob Kwi 09, 2005 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Przepraszam nie przedstawilem si. Na imi mam Elesten...

Zdejmuj paszcz i kad go na swoim posaniu. Koszula rwnie nie wyglda najlepiej. Jest do stara. uk i koczan rwnie kad na ku, siadam na wolnym krzele. Umiecham si lekko i patrz na czowieka z siwymi wosami, potem na grabarza.

- Nie znasz przypadkiem nazwiska Verbin? Dokadnie Asten Verbin. Ley tutaj na cmentarzu... Przynajmniej tak syszaem.
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysany: Nie Kwi 10, 2005 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Grabarz drapie si po swojej wyysiaej gowie, po czym odpowiada>
- Pnocno wschodnia cz cmentarza ,ta starsza. Nagrobek 25 lub 26 od gwnego przejcia. Pochowany 24.4.2496.
No i mam nadzieje , e ostatnimi czasy nie wylaz zgrobu i sobie gdie nie poszed. Co ostatnio czsto si to zdarza. I jako nie mona znale przyczyny. By kapan Morra , zazi cay cmentarz i nic. Nic nie wyczu ani nie znalaz. I tak uganiamy si czasem za zdechlakami. Ale to nic. Dobrze , e si zgodzie bo my nie dajemy ju rady. Prawda Breem?
<Mczyzna o siwych wosach przytakuje skiniciem gowy>

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrt do gry
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysany: Nie Kwi 10, 2005 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mojej twarzy pojawio si zdziwienie.

- e jak? Walczycie czasem tu z nieumarlakami?

Mrucz co pod nosem.

- W co ja si wpakowaem - mrucz do siebie. - Gdy by co si dziao obudcie mnie... A teraz wybaczcie <ziewam> spa okropnie mi si chce.

Wstaj z krzesa i przenosz si na ko. Kad si i prbuje usn.
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysany: Nie Kwi 10, 2005 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Starasz si usn ale jako nie moesz. Deszcz na zewntrz musi cakiem niele la , bo sycha jak krople roztrzaskuj si o nagrobki , ziemi i dach strwki. Przewracasz sie z boku na bok ale nic to nie daje. Milczenie przerywa grabarz.>
-Hej chopcze , a kim by dla ciebie ten Asten Verbin? Opowiedz o nim a jak nie o nim to opowiedz o sobie albo jak ciekaw histori ,ktr znasz .

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrt do gry
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysany: Nie Kwi 10, 2005 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siadam na ku.

- Echh... Asten? Mj stary przyjaciel. Znam go od lat, podrowaem z nim.

Cieko wzdycham.

- Po kolei panowie. Ja nie jestem czowiekiem... Moja matka bya czowiekiem a ojciec elfem. Dziwne doprawy... Wyprowadziem si z domu majc lat szesnacie. Przepraszam nie wyprowadziem si, wywieli mnie i mojego ojca. Tyle e mnie do Kislevu a mego ojca do Bretonii. Tam si wychowywaem w odstpach. Byem odmiecem <na mojej twarzy pojawi si smutek>. Ale nie winie ludzi... Dostawaem jedzenie, miaem gdzie spa wic nie byo najgorzej. Spaem w maej przytulniej i do suchej celi, razem z jakim czowiekiem. Wanie tym Astenem. Zaprzyjaniem si z nim na dobre. Pewnej nocy ucieklimy z wizienia... Nie byo trudno. W trakcie ucieczki zabilimy kilku stranikw. Ja wziem jego dwa sztylety, Asten wzi miecz.

Umiecham si.

- Wiem e w waszych oczach jestem zbiegiem lecz postawcie si w mojej sytuacji. Kady powinien by wolny nie zalenie kim jest. Dalej opowiadam... Uciekalimy do szybko i do dugo lecz w kocu zgubilimy pogo w lesie... Tak potruowalimy lat dziesi. Zarabialimy pienidze w najrnieszy sposb. Gdy miaem lat szedziesit osiem a Asten czterdzieci jeden zmierzalimy do Quenelles przez Las Loren. Poczuem co dziwnego... Czyi wzrok na moich plecach. Nie myliem si w okoo nas pojawio si wiele postaci w kapturach i z napitymi strzaami. Byli gotowi do strzau. Mwili nam ebymy opucili to miejsce, Asten by bardzo uparty i nie chcia... To by ostatni jego bd... Po chwili w jego ciele znalazo si pi strza jeli licz dobrze...

Milcz dusz chwile zamykam oczy i mwi jakie przeklestwa.

- To dziao si na skraju lasu koo jakiej mieciny. Przy sobie miaem sto zotych koron... Poleciem wieniakom aby zawieli jego ciao do Aldorfu. Stad pochodzi. Oddaem im cae pienidze i inne kosztownoci... Kto go zabi? Myle e Lenie Elfy skurwysyny jedne! Po stokro zauje e mam domieszke ich krwi! Nie jestem pewien ale wtargnlimy do ich siedziby. Uratowao mnie to e podobny do elfa jestem <wskazuje na uszy> to mnie skurwysyny zostawiy przy yciu i szybko ucieky w las... Ojca wiecej nie widzialem... Zyje zapewne, zawsze poradzi umia sobie. Matke odwiedzam od czasu do czasu. C... Nie mam nawet pensa przy sobie... Szukam dorywczo pracy, noclegu. Nie obchodzi mnie co inni mwi o innych. Ufam tym co mi ufaj...
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysany: Nie Kwi 10, 2005 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Grabarz i rosy mczyzna z siwymi wosami suczaj ci uwanie a potem siedz w zadumie. Grewe oddzywa sie po chwili namysu.>
-No to widz , e nie jeste chopcze pierwszy lepszy mieszczuch albo wieniak, tylko swoje przeye. To dobrze, moe nie uciekniesz na widok pierwszego z brzegu umrzyka wasajcego sie po cmentarzu.
<Breem nasuchuje po czym oddzywa si>
- Pjd zamkn bram bo ju pno i przy okazji zrobie obchd. hej Elesten , jak chcesz to chod ze mn a jak nie to zosta.
<Breem zakada paszcz przeciw deszczowy i wychodzi. >

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrt do gry
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysany: Pon Kwi 11, 2005 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- A c mam lepszego do roboty? - Mwie radonie.

Wstaj i zakadam paszcz. Na gow zakadam kaptur.Chwyciem za uk ale... Puciem go.

- Sztylety mi wystarcz - mrucz pod nosem.

Rkawiczki poprawiam i id w stron wyjscia.

- Ja jestem gotowy... Mam nadzieje e wielu ich nie spotkamy...
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysany: Wto Kwi 12, 2005 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Wychodzicie razem z Breemem an zewntrz. Jest ciemno i pada ulewny deszcz. Podchodzicie do bramy. Breem zamyka bram na klucz , po czym zakada na ni acuch i satrzaskuj durz pordzewia kud. Zabiera stojc opart o jeden z nagrobkw opat i ruszacie w gb cmentarza.>
-Tylko si nie oddalaj zbytnio, bo cmentarz duy mamy i mg by si zgubi.
<Ledwo rozumiesz sowa Breena, przez odgos chlustajcego deszczu. Co jaki czas niebo rozwietli byskawica a grzmot pioruna da si sysze gdzie daleko. Mijacie brudne i poronite mchem nagrobki. >
-Chcesz zobaczy grb swojego znajomego? Znajduj si tam, w gebi cmentarza.
<Breem wykonuje wskazujcy gest gow>
-Normalnie sam tam nie chodz szczeglnie w nocy, ale jestemy razem wic moemy si przej jeli chcesz.

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Gwna -> Altdorf 2502 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3 ... 46, 47, 48  Nastpny
Strona 1 z 48

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach