Forum www.forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Karczma "Złoty Młot"
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Główna -> Altdorf 2502
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Kąpiel bez towarzystwa... Smoka powiadasz... musisz być piękną smoczycą i masz niewątpliwie dobre oko jeśli chodzi o urodziwe panny <uśmiecham się i sączę ale> Działo się ostatnio coś szczególnie godnego uwagi w Altdorfie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[color=orange:03edfffff5]<Arletta uśmiechnęła sie na twoją uwagę. Kiedy napar przestał dymić , barmanka podniosła kubek i powoli ale za jednym podejściem opróżniła cały.>
-Ciekawego?? W Altdorfie zawsze dzieje się coś ciekawego. Mamy teraz nową strażniczkę porządku w karczmie. Wspaniała kobieta, jako referencje , ma za sobą służbe dla inkwizytorium Solkana. Wspaniale prawda??
-A tak poza tym , pewne niepokoje na cmentarzu, w kanałach, przy strażnicy, ale nic z czym nasi weterani nie potrafili by sobie poradzić. Czuje, że niedługo dowiemy się gdzie jest pana uciekinierka...[/color:03edfffff5]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Łowczyni heretyków? No lepszej osoby na to miejsce znaleźć nie mogłaś. Ludzie się ich boją... jak rozniesie się wieść, kto tu pilnuje porządku, to miejskie... hmmm.... - szukam odpowiedniego słowa - zamieszki, będą z pewnością omijać to miejsce.
<Dopijam ale>
- Kiedyż ma kąpiel będzie gotowa?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów

PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Podchodzę do Stalliona i całuję go czule w czoło.Uśmiecham się.>

-Przyślę tu kogoś z porządnym posiłkiem.Wybiorę Ci coś czym nasycisz apetyt.

<Wstaję i zmierzam do drzwi,a raczej tego co z nich zostało.Schodzę na dół i podchodzę do Arletty.>

-Witaj Arletto.<Uśmiecham się.>Ktoś nam zniszczył drzwi i trzeba by je naprawić.Mam prośbę..Poślij Stallionowi posiłek.Pieczonego kurczaka z ziemniakami i sosem a do tego wino.Jest głodny.Dochodzi na szczęście do siebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[color=orange:b0a985dcb0]-O, właśnie o tobie rozmawialiśmy Ismeno. Ten szlachetny jegomość to Jonas Zir. Zajmuje się sztuką magiczną...
-Jonasie, to włąśnie jest owa wspaniała łowczyni heretyków, Ismena von Bulstrode...
-Drzwi.. ach tak, prawie o tym zapomniałam...sigmaryci...tacy brutalni w swoich działaniach. Najpierw robią potem myślą. Ktoś się tym zaraz zajme Ismeno...
<Arletta przywołuje jedną z dziewczyn i przekazuje jej twoje zamówienie dotyczące śniadania.>
<Jonas, z zaplecza znowu wyłazi ten pękaty facet. Tym razem podaje barmance zwitek papieru>
-To do ciebie Jonasie... a kąpiel jest już gotowa...
<Arletta zmarszyła trochę brwi robiąc srogą minę>
-Ismeno nie uważasz , że troche długo dzisiaj spałaś??No i jeszcze pozwoliłąś wyważyć drzwi do komnaty w któej spałaś...
<Arletta zaczyna się radośnie śmiać...>
-Zakochani, zostawić ich sam na sam i już zapominają o wszystkim...[/color:b0a985dcb0]
Powrót do góry
Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Uśmiecham się wesoło do Ismeny>
- Miło mi poznać. Oczywiście mam przy sobie odpowiedni papier potwierdzający moje uprawnienia... w razie gdybyś chciała mnie sprawdzić, ale żarty na bok. Z chęcią bym kontynuował naszą rozmowę Arletto, ale woda stygnie, a i moje sprawy wymagają trochę czasu.
<Biorę do ręki pergamin i kłaniając się odchodzę w stronę upragnionej kąpieli. Przed rozebraniem się jeszcze zerkam na to co jest napisane na notce, a następnie biorę krótką kąpiel>
Powrót do góry
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Miło mi poznać.

<Spoglądam na Arlettę.>

-Dochodziłam jeszcze do siebie po ostatnich przygodach.Nadal coś mnie boli w boku,ale lekko.<Wykrzywiam się trochę.>Były jakieś kłopoty?<Uśmiecham się.>Niech no który spróbuje to popamięta i nauczy się być grzecznym chłopczykiem.

<Gdy ów Jonas odejdzie pytam się cicho Arletty.>

-Co to za typ?O jakie uprawnienia chodzi?Powinnam o czymś wiedzieć?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[color=orange:7d0ec32e1e]<Jonas , treśc wiadomości to: Kobieta której szukasz, jest na cmentarzu, szuka grobu swojego brata. Pośpiesz się , nie wiem jak długo będzie tu przebywać." Zanurzyłeś sie w cieplutkiej wodzie doprawionej olejkiem aromatycznym o zapachy bzu>
<Ismeno znów zrobiła poważną minę>
-No wiesz, mówiłaś że jesteś silną kobietą, a tu mały ból w boku przeszkadza ci w dotarciu do pracy...<znowu się uśmiecha i dodaje półszeptem>- lepiej przyznaj sie co robiłaś ze Stallionem...
-Jonas?? Poczciwy magister sztuk magicznych, chciał cię tylko zapewnić , że legalnie posługuje się magią i nie jest związany z chaosem...Tylko tyle...Kiedy ty spałaś ktoś zamordował dwóch strażników przy wejściu na drugie piętro i kobiete mieszkająca zaraz obok was...Coś ty tam robiła, że nic o tym nie wiesz??[/color:7d0ec32e1e]
Powrót do góry
Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<`Szybko... widzę, że trzeba się zaprzyjaźnić z Arlettą>
<Dziesięciominutowa kąpiel.... albo i piętnastominutowa. A potem szybko się ubieram i wychodzę. Mijając Arlettę uśmiecham się do niej
- Jeszcze tu wrócę...
<Odbieram broń przy wyjściu i kieruję się w stronę cmentarza>
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Główna -> Altdorf 2502 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46
Strona 46 z 46

Skocz do: