Forum www.forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 
[Strona Gwna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Paac Imperatora
Id do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Nastpny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Gwna -> Altdorf 2502
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Wilkoak
Mod Krasnoludw
Mod Krasnoludw

Doczy: 05 Gru 2004
Skd: wzi kase na figurki?

PostWysany: Nie Kwi 17, 2005 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[color=orange:4aab777f5c]Ledwo zbliye si do bramy imperialnych ogrodw, a ju zatrzma ci oddzia gwardii imperialnej. Jeden ze stranikw poprosi ci o dokumenty.
Jeli nie posiadasz przepustki miejskiej lub obywatelstwa, nie bdziesz mg nawet wej do ogrodw... Jeli jednak masz umwion wizyt w kancelari (a nie posiadasz dokumentw) to zostaniesz do niej odeskortowany... [/color:4aab777f5c]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Zedd
Mod Magw
Mod Magw

Doczy: 04 Gru 2004
Skd: Zielona Gra

PostWysany: Sob Maj 07, 2005 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[i:c734310bcb]<Podchodz pewnym krokiem do stranikw>[/i:c734310bcb]

- Uszanowanie waszmociom. Sprawe mam w kancelaryji.

[i:c734310bcb]<Wyjmuj zza pazuchy zwitek papieru i rozwinwszy go patrz na stranikw>[/i:c734310bcb]

- Przeczytam posanie, bowiem stra na subie Imperialnej by biega w mowie i w pismie nie koniecznie musi..

<i>Z rki hrabiego De'Lowe
Po odbir zaprosze na bal nastpny, z okazji Imperatora urodzin wysany goniec z zadaniem dostarczenia ich do kwater moich. W kancelarii zgosi ma si niezalenie na dniach paru. Przepuci.
Podpisano: Hrabia De'Lowe

<Wrczam ten dokument najbliej stojcemu stranikowi, czekajc na jego dyspozycj>
Powrt do gry
Wilkoak
Mod Krasnoludw
Mod Krasnoludw

PostWysany: Sob Maj 07, 2005 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[color=orange:cb29e9f6a3]<Stranik oglda udaje e czyta (widzisz e trzyma kartke do gry)nogami)>
- Dokumenciki to rozumiem e macie.. Do kancelari to trza i o tam <pokazuje Ci drg w kierunku gwnego wejcia> a tam koo ogrodnika skrci w ljewo.. <wykonuje dziwny gest rk jakby chcia zawiza j w supe> a najlepiej to si ogrodnika spytaj dalej o droge.[/color:cb29e9f6a3]
Powrt do gry
Zedd
Mod Magw
Mod Magw

PostWysany: Sob Maj 07, 2005 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[i:e592a3f851]<Odbieram od niego dokument>[/i:e592a3f851]

- Dziekuj - na pewno trafi..

[i:e592a3f851]<Maszeruj zawadiacko przez ogrd, jakbym robi to ju nieraz. W rzeczywistoci przygldam si uwanie otoczeniu. Pierwszy raz tutaj jestem, nie dane mi byo wczeniej oglda tych Imperialnych ogrodw. Nuc sobie pod nosem jak przypiewk usyszan uprzednio w karczmie. Szukam ogrodnika - mwi w miecie, e on wyznaje si na stosunkach na dworze panujcych i dziki swojej caodobowej pracy wie dokadnie kto z kim i dlaczego... Jeli to prawda to napewno bdzie uytecznym rdem informacji. Przez gow przemkna mi myl. Zaczem si zastanawia jak ten czowiek bdzie wyglda>[/i:e592a3f851]
Powrt do gry
Wilkoak
Mod Krasnoludw
Mod Krasnoludw

PostWysany: Sob Maj 07, 2005 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[color=orange:210f355c46]Idziesz alejk, podziwiasz pikne re, a chciaoby si zatrzyma. Widzisz ogrodnika. Jest t oju starszy czowiek. Pracuje zgarbiony przy jakim krzaku r. Nadaje mu jaki dziwny lecz pikny ksztat.[/color:210f355c46]
Powrt do gry
Zedd
Mod Magw
Mod Magw

PostWysany: Sob Maj 07, 2005 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[i:cf224d0289]<Podchodze do niego i uwanie przygldam si temu co robi. Potem grzecznie zagaduj>[/i:cf224d0289]

- Widze, i to krzak ry - moje ulubione kwaity. Piekne, acz zdolne uku bolenie. Jak wikszo kobiet.

[i:cf224d0289]<Umiecham si szeroko i podchodz bliej. Wycigam rk do starszego mczyzny uwanie mu si przygldajc. Umiech cay czas nie znika z mojej twarzy>[/i:cf224d0289]

- Moje uszanowanie. Nazywam si Mortens. Czy mam moe przyjemno z panem Dieter'em?
Powrt do gry
Wilkoak
Mod Krasnoludw
Mod Krasnoludw

PostWysany: Sob Maj 07, 2005 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[color=orange:508f4636e8]Ogrodnik odcina kwiat ry podaje ci go, nastpnie podaje ci rke.
- Mio mi e lubi pan re oraz e wie pan kim jestem. Ma pan jaks spraw do mnie?[/color:508f4636e8]
Powrt do gry
Zedd
Mod Magw
Mod Magw

PostWysany: Sob Maj 07, 2005 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[i:ee18fa1ef6]<Przyczepiam sobie r do kapelusza>[/i:ee18fa1ef6]

- Dzikuj za podarunek.

[i:ee18fa1ef6]<Umiecham si nadal>[/i:ee18fa1ef6]

- Wiem kim pan jest, w Altdorfie chyba kady mieszkaniec pana zna. Ja nie jestem std, ale pytajc o kogo wpywowego na paacu spotkaem si z faktem, i wiele osb wskazywao wanie na pana. Dlatego do pana przyszedem. Wiadomo mi, e niedugo odbdzie si bal wydany przez Imperatora. Nie wiem z kolei z jakiej okazji. Pozatym chciabym zapyta o pewn osob. Jednak to pytanie wymagaoby ju dyskrecji z pana strony...

[i:ee18fa1ef6]<Spogldam na jego oblicze, usmiech znika z mojej twarzy, jego miejsce zajmuje troska>[/i:ee18fa1ef6]

- Prosibym o dyskrecj, gdy jest to sprawa dla mnie znamienitej wagi i nie chciabym, aby wysza na jaw - zwaszcza, e mogaby przysporzy mnie i owej osobie mnstwo kopotw. A nie chciabym jej a tak naraa... Mog na to liczy?

[i:ee18fa1ef6]<Patrz mczynie prosto w oczy z oczekiwaniem na odpowied>[/i:ee18fa1ef6]
Powrt do gry
Wilkoak
Mod Krasnoludw
Mod Krasnoludw

PostWysany: Sob Maj 07, 2005 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[color=orange:1ad6838be4]przypinajc re rozcioe sobie delikatnie palec.. ale niekt tego nie zauway, ty te nie dae tego po sobie pozna.

syszc twoje sowa ogrodnik lekko si zaczerwieni i umiechn
- Ja? Wpywowy? Niepowiedziabym. Jestem bliskim przyjacielem Imperatora to prawda. Informacj mog zdoby kade to prawda. I e lubi [b:1ad6838be4]kwiaty[/b:1ad6838be4] <to sowo szczeglnie akcentuje>.

jak to mwi to si wyprostowa (- jest o wiele wyszy ni mogloby si zdawa. ma okoo 190 cm wzrostu i jest bardzo dobrze zbudowany.. Dziwne jak na osob w takim wieku..) i patrzy ci w oczy (zauwaye e tczwk lewego oka ma czerwon)[/color:1ad6838be4]
Powrt do gry
Zedd
Mod Magw
Mod Magw

PostWysany: Nie Maj 08, 2005 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Chciaem zapyta o hrabin De'Lowe. Czy pojawia si na dworze? Wiem, i kiedy to czynia, jak ju wspomniaem nie byo mnie tutaj jaki czas i nie wiem czy czyni to dalej...

[i:daa71590a1]<Spogldam uwanie na jegomocia - faktycznie jest bardzo wysoki - nie zwracam uwagi na jego dziwne oko, przynajmniej staram si go nie zauwaa, aczkolwiek wzbudzio ono we mnie lekkie zdziwienie>[/i:daa71590a1]
Powrt do gry
Ariena
Mod Bogw
Mod Bogw

Doczy: 30 Gru 2004

PostWysany: Nie Maj 08, 2005 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Id spokojnie w stron ogrodw. Rozgldam si troch po miecie. Zaczepiona przez stra okazuj dokumenty i bacznie si wszystkim przygldam mierzc stranikw wzrokiem.>

-Czy to panom wystarczy, czy naley okaza co jeszcze ? Mam nadziej, e nie... Chciaabym mio spdzi czas i nic wicej.

<Czekam na ich reakcj, a moja twarz wyraa lekkie poirytowanie.>
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email MSN Messenger
Wilkoak
Mod Krasnoludw
Mod Krasnoludw

PostWysany: Pon Maj 09, 2005 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[color=red:4ee1980d4e]PRIMO[/color:4ee1980d4e]
[color=orange:4ee1980d4e]- Hrabina De'Lowe.. Mgby mi [b:4ee1980d4e]przypomnie[/b:4ee1980d4e] jak ona wyglda?[/color:4ee1980d4e]

[color=red:4ee1980d4e]SECUNDO[/color:4ee1980d4e]
[color=orange:4ee1980d4e]Stranicy nie zaczepili ci po dokumenty co wywnioskowaa z ich wzroku... No ale...
- eby wej do ogrodw to paniusi wystarczy... ale zeby mio spdzi czas to wystarczy przyj do mnie... to znaczy do nas <stranik si poprawi po oberwaniu od kolegi> za godzine.. Wtedy warte koczymy...[/color:4ee1980d4e]
Powrt do gry
Ariena
Mod Bogw
Mod Bogw

Doczy: 30 Gru 2004

PostWysany: Pon Maj 09, 2005 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Spogldam na obydwch stranikw.>

-Przykro mi, ale jestem z kim umwiona w tym czasie. Do widzenia.

<Wchodz do ogrodw i przechadzam si po nich podziwiajc ich pikno. Chodz sobie alejkami i co jaki czas przysiadam na jakiej awczce by troch odpocz. Wygldam na osob nigdzie si nie pieszc i zadowolon.>
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email MSN Messenger
Zedd
Mod Magw
Mod Magw

PostWysany: Wto Maj 10, 2005 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Hrabina De'Lowe.. Niezbyt wysoka, filigranowej budowy.. Kasztanowe wosy sigajce ramion, zwykle upite z tyu gowy. Ma blad cer i olbrzymie bkitne oczy. Czto bywaa gociem na Paacu Imperatora. Nie wiem czy tak jest nadal, czy moe si to zmienio. Jak ju zapewne wspomniaem - nie byo mnie dugi czas w stolicy.

[i:550c9ccd45]<Machinalnie sigam do kapelusza i zdejmuj z niego czerwon r>[/i:550c9ccd45]

- Lubi kwaiaty - Zwaszcza te czerwone. Sama ubieraa si w czerwienie.

[i:550c9ccd45]<Spogldam rozmarzonym wzrokiem ku niebu. Gdy zauwaam chmur wiszc nad cmentarzem odwracam gow w drug stron, tam gdzie niebo jest bkitne. Przygladam mu si przez chwile>[/i:550c9ccd45]

- Bkitne oczy... Taaak...

[i:550c9ccd45]<Spogldam na ogrodnika>[/i:550c9ccd45]

- Zna j Pan? Widzia j pan moe? Wie, gdzie ona przebywa?
Powrt do gry
Wilkoak
Mod Krasnoludw
Mod Krasnoludw

PostWysany: Pon Maj 23, 2005 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[color=red:b7b9fe0046]PRIMO[/color:b7b9fe0046]
[color=orange:b7b9fe0046]Siedzac na awce zauwaya ju ktry raz tego samego ptaka. Lata za tob, siadajc co jaki czas na jakiej gazi, odkd wesza w mury paacu... Jeste pewna e to ten sam ptak z powodu charakterystycznej jasno bkitnej plamki na boku kruczoczarnego skrzyda.. Masz nie mie uczucie e ten ptak z czyjego polecenia ci ledzi... Ale to pewnie tylko zudzenie... Przecie to tylko ptak... Chocia dosy dziwny...[/color:b7b9fe0046]

[color=red:b7b9fe0046]SECUNDO[/color:b7b9fe0046]
[color=orange:b7b9fe0046]- Kasztanowe wosy sigajce do ramion... Spite z tyu... Bkitne.. oczy... Czerwienie... <mczyzna zastanawia sie przez chwile... po czym odpowiada> Nie pamitam nikogo takiego. Pracuje tu ju od wielu lat ale nikogo takiego nie pamitam... Na pewno nie [b:b7b9fe0046]pomyliy[/b:b7b9fe0046] ci si osoby?[/color:b7b9fe0046]
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Gwna -> Altdorf 2502 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Nastpny
Strona 1 z 27

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach