Forum www.forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 
[Strona Gwna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Paac Imperatora
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Nastpny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Gwna -> Altdorf 2502
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Xsary
Markgraf
Markgraf

Doczy: 09 Sty 2005
Skd: Nowa Sl

PostWysany: Czw Sty 25, 2007 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mwic nic spogldam na mj ubir, ponownie rozgldam si w koo.
- Na Morra... - Mrucze pod nosem.
Gdzie ja jestem? Jak ja tu trafiem? O... O co chodzi? Zapewne magia jaka.
Po moich krtkich rozmylaniach swe kroki kieruje w gb obozu, jeli nikt mnie nie zatrzymuje id dalej, szukam namiotu, ktry wyrnia si spord innych. Jestem kompletnie zaskoczony tym co si stao...
Jeeli nie znajd namiotu zaczepiam ktrego z onierzy.
- Powiedz mi, dobry czowieku... Gdzie ja jestem? - Pytam kompletnie zdziwiony i zagubiony.
Ariena
Mod Bogw
Mod Bogw

Doczy: 30 Gru 2004

PostWysany: Pon Lut 19, 2007 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KAIN

<Schodzisz, z Jeanne na rkach z samej gry na parter biblioteki. Kobieta przestaa paka i ucicha. Ususzae krakanie nad gow. Spojrzae na moment i zobaczye kruki. Siedz chyba na wszystkich porczach i balustradach kondygnacji w tej bibliotece. Przygldaj Ci si i kracz. Kilka ptaszysk wzbio si w powietrze. Nie masz czasu by si tym zajc. Otwierasz drzwi biblioteki i przechodzisz przez nie zamykajc za sob. Zamiast wyj na paacowy karytarz znalaze si wewntrz jakiego namiotu. Jest biao-niebieski. Znajduj si w nim dwa ka polowe, a przez wejcie wpada soneczne wiato. Na dworze syszysz gwar i mskie gosy. Odwracasz si za siebie, ale zamiast drzwi, przez ktre przed chwil tu wszede, jest ciana namiotu. Wogle nie wyczuwasz obenoci swojego przyjaciela. Czujesz si dziwnie,jaki inny.>

XSARY

<Masz na sobie swj strj, ale nic po za tym. Od razu rzuca Ci si w oczy ogromny namiot, na ktrego szczycie powiewa biaa flaga z wizerunkiem gobka, a obok niego mniejszy z herbem. Kierujesz swe kroki w ich kierunku. Mijasz po drodze onierzy i chopcw stajennych, lecz nikt nie zwraca na Ciebie uwagi. Jakby by powietrzem. Wieje lekki wiatrzyk, ktry niesie ze sob zapach rolinnoci z gbi lasu. Podchodzisz pod oba namioty, stoj obok siebie. Przed namiotem z herbem stoi dwch stranikw, ktrzy pilnuj wejcia. Ten herb co Ci mwi, ale nie moesz sobie przypomnie co. W kadym bd razie ju go gdzie widziae.>

HOWGRIZZLY

<Rama jest w porzdku. Nie ma w niej nic nadzwyczajnego, moe po za tym, e jest zimna. Stajesz przed lustrem ogldajc chwil swoje odbicie. Wygldasz tak samo. Zbliasz si powoli do lustra i dotykasz delikatnie taflii. Jest przyjemnie ciepa. Zakrcio Ci si w gowie i zrobio ciemno przed oczami. Trwao to chwil. Stoisz z wycignita przed siebie doni, lecz nie w sali tronowej a w obozie wojskowym. Opuszczasz rk. Widzisz biao-niebieski wojskowe namioty,onierzy,konie. Dookoa jest ogrodzenie zrobione z pali, a za nim s drzewa. Za Tob jest zamknita drewniana brama pilnowana przez stranikw. Masz na sobie tylko ubranie. Od razu rzuca Ci si w oczy powiewajca na wietrze biaa flaga z wizerunkiem gobka.>
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email MSN Messenger
howgrizzly
Szabrownik
Szabrownik

Doczy: 08 Wrz 2006
Skd: No wanie. Skd?

PostWysany: Pon Lut 19, 2007 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- O esz kur..
<prbuje sobie przypomnie do kogo naley godo znajdujce si na fladze ktr widze, rozgldam si i patrze czy kto jest zdziwiony moim pojawieniem si>
kain
Mod Magw
Mod Magw

Doczy: 20 Lut 2005

PostWysany: Wto Lut 20, 2007 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Kade delikatnie dziewczyne na ku i sprawdzam czy zyje....
Sprawdzam czy mam przy sobie swj woreczek....PRzysuchuj si rozmowie....
Zaczynam cichutko mamrota co pod nosem.....Sprawdzam czy mam nadal blizn na nadgarstku >

Kobiet potraficych suy za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze wiatw. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadajcego materaca nie jest ju takie proste
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysany: Sob Lut 24, 2007 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kompletnie zdezorientowany podchodz do stranikw. Nie kryj mego zdumienia oraz zdziwienia. Patrz im prosto w twarz chwil.
- Przepraszam, ale... Gdzie my jestemy? Co to za miejsce? - Mwi jkajc siprzy tym.
Cigle staram si przypomnie skd znam owy herb.
Ariena
Mod Bogw
Mod Bogw

PostWysany: Sro Lut 28, 2007 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<XSARY>

<Jeden z stranikw rozejrza si po czym szepn do Ciebie.>

-Jak widzisz to obz wojskowy rozbity w lesie. Naszym zadaniem jest wyzwoli te woci z chaosu i zbjeckich band, ktre si tu pataj. Stoczylimy ju dwie bitwy, w ktrych zwyciylimy,a niedugo nas dowdca chce wyda decydujca, ktra w kocu zakoczy nasz sub. Po tej wygranej bdziemy mogli wrci do domu. Jednak kto Ci wpuci panie? Nie jeste chyba z naszego wojska, wic kim? Przyszede na przeszpiegi?Gadaj no...I w co Ty jeste ubrany? Jak si przedare przez linie wroga?

<KAIN>

<Masz blizn na nadgarstku i masz woreczek. Sprawdzasz czy Jeanne yje. Uspokajasz si gdy wyczuwasz lekki puls i pytki oddech. Syszysz rne rozmowy, ale samych mczyzn oraz piew ptakw.>

-Pamitasz t dziewk z przydronej karczmy?
-O tak...szkoda,e musielimy rusza dalej.Jak skocz sub to pojad tam.
-Jasne...To ja dajad do niej pierwszy.
<Urywek innej rozmowy>

-Ciekawe kiedy hrabia zdecyduje si walczy i gdzie. Mam nadzieje, e nie bdzie trzeba walczy.
-Ja te.Jestemy osabieni....wielu jest rannych.Sam hrabia dziwnie ostatnio si zachowuje.Nasz ycie dla niego to nic...
<Kolejna rozmowa>
-Ciekawe co dzi dadz na obiad?Jak mylisz?
-Byle nie to co wczoraj...

HOWGRIZZLY

<Biaa flaga z gobkiem to na pewno oznakowanie namiotu, w ktrym znajdziesz zapewne kapanw Shallyi, bogini miosierdzia i uzdrowienia. Nikt nie zwraca na Ciebie wikszej uwagi. Jeste w szoku. JEszcze przed chwil bye w sali tronowej, a teraz...Nie wiesz jak to wyjani. >
Powrt do gry
howgrizzly
Szabrownik
Szabrownik

PostWysany: Sro Lut 28, 2007 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Idc w kierunku namiotu rozgldam si czy nie wida gdzie w okolicy kogo z ludzi poznanych w zamku. Wchodz do rodka i rozgldam si>
kain
Mod Magw
Mod Magw

PostWysany: Pi Mar 02, 2007 09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Caluje Jeanne w czolo i zostawiam,"pic". Wsuchuje si w rozmow jeszcze przez chwil i delikatnie odsaniam poy namiotu. Gdy stwierdzam e nic mi nie zagraa wychodz. Zarzucam kaptur na gow...i ruszam przed siebie........Rozgldam si wok siebie - staram sie rozezna w miejscu w ktrym si znalazem >

Kobiet potraficych suy za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze wiatw. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadajcego materaca nie jest ju takie proste
Powrt do gry
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysany: Pon Mar 05, 2007 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Przepraszam, ale... Ale o co tu chodzi? Jak lini wroga? - Mwi zakopotany. Na chwil milkn, patrz na stranika. - Nie wiem skd si tu wziem... Nie jestem ani z waszej armii, ani z armii wroga. Zakrcio mi si w gowie i przystanem na chwil. Gdy otworzyem oczy znalazem si tutaj...
Ciko wzdycham.
- Nie myl sobie, i jestem szalacem - tumacz spokojnie. - To chyba jaka magia... Daj mi przej.
Ariena
Mod Bogw
Mod Bogw

PostWysany: Pi Maj 04, 2007 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XSARY

<Mczyzna spojrza na Ciebie i si rozemia.>

-Magia nie istnieje...to bujdy dla dzieciakw,ktre opowiadaj starzy ludzie by je postraszy.Jeli le si czujesz to radz uda si do tego najwikszego namiotu po rodku.Tam znajdziesz pomoc...s medycy.Droga wolna,nie bd Ci zatrzymywa.

<Mczyzna odszed.Jeste sam pord nieznanych Ci ludzi.>

HOWGRIZZLY

<Nikt Ci nie zatrzyma po drodze ani te nie spotkae nikogo znajomego kogo widziae w paacu.Jeste chyba porodku lasy w obozie wojskowym.Nie masz pojcia co sie dzieje.Doszede do namiotu i wszede.Le tu na pryczach ranni mczyni, a midzy nimi chodz kobiety ubrane na biao i mczyni w kitlach.Wszyscy s zajci i nie zwracaj na Ciebie zbytniej uwagi chyba dlatego,e jeste zdrowy,a nie chory.>

KAIN

<Wychodzisz z namiotu i rozgldasz si spokojny o to,e nikt Ci nie zaatakuje.Rozgldasz si troch zdziwiony.Ot jeste w wojskowym obozie pord lasu,dookoa stoj namioty i chodz onierze.Jest pikny soneczny dzie.Niedaleko widzisz ogromny biay namiot z emblematami biaego gobka,a zaraz obok mniejszy namiot,lecz znacznie wyrniajcy si pord innych.Znajduje si na nim jaki herb.>

GG : 42662471
Powrt do gry
kain
Mod Magw
Mod Magw

PostWysany: Sob Maj 05, 2007 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Zaczynam rozglda si nerwowo i kieruje sie w prost do namiotu z dziwnym herbem - przygladam mu sie i staram sie odnalezc w mojej pamieci czy znam go skads.. jesli nie staram sie go zapiemietac. Gdy dotre do celu..spogladam na straznikow i staram sie wejsc.. jesli mi przeszkodza >
- Panowie, musze tam wejsc mam pilna sprawe do waszego Pana...
< Jesli nie pozwalaja..spogladam sie i probuje raz jeszcze . Gdy mnie zatrzymuja ponownie kopie jednego w krocze a drugiemu wykrcam rce>
- Wybacz panie ale jesli tam nie wejde zdarzy sie cos zego tutaj...
<Wchodze >

Powrt do gry
howgrizzly
Szabrownik
Szabrownik

PostWysany: Sob Maj 05, 2007 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Widzc, e nikt nie zwraca na mnie uwagi, staje przy rannym i staram sie jako pomc prbujc zacz rozmow, moe dowiem si czego ciekawego, posucham o czym rozmawiaj ludzie>
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysany: Sob Maj 19, 2007 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kompletnie zagubiony stoj chwil w miejscu poczym ruszam do miejsca wskazanego przez stranika.
Ogldam wszystko dokadnie.
Ariena
Mod Bogw
Mod Bogw

PostWysany: Sob Maj 19, 2007 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XSARY

<Osupiay z powodu zaistniaej sytuacji kierujesz sie do owego namiotu,ktry obrae sobie za cel.Mijasz mae,dwuosobowe namioty w pasy.Przy niektrych stoj i rozmawiaj ywo onierze,niektrzy ostrz swoje miecze,a jeszcze inni czyszcz swe wierzchowce.Jest ciepo,piewaj ptaki.W oddali syszysz dziecioa stukajcego w drzewo.W kocu dochodzisz do wielkiego namiotu.Le tu na pryczach ranni mczyni, a midzy nimi chodz kobiety ubrane na biao i mczyni w kitlach.>

HOWGRIZZLY

<Podchodzisz do jednego mczyzny lecego na ku polowym.Ma brzowe wosy i orzechowe oczy.Wyglda na jekie czterdzieci lat.Na nagich ramionach dostrzegasz jak stara blizn,prawdopodobnie po strzale.Ley przykryty biaym przecieradem.Spoglda na Ciebie pytajco.>

-Czego chcesz ode mnie?Nie znam Ci i nie wygldasz na tutejszego...a znam wszystkich w obozie.

KAIN

<Doszede do namiotu z herbem.Stranicy spojrzeli po sobie z miesznymi uczuciami (troch zwtpienia i zastanowienia).Jeden skin gow.>

-Poczekaj chwil...zaanonsuj Ci.<Wszed do namiotu i syszae e powtrzy to co im powiedziae.Po chwili wyszed.>Moe pan wej.

<Przepuszczaj Ci.Wchodzisz do namiotu.Jest tu duszno i panuje pmrok.Stoisz na bogato zdobionym dywanie.Dostrzegasz stojce tu inne przedmiotu prawdopodobnie z machoniu.Jest tu biurko,komoda,szafa,ko i sofa wycieana aksamitem,na ktrej ley meczyzna w szlafroku.Ma koo szedziesitki,siwe wosy i brod.Spoglda na Ciebie szarymi oczyma i zajada winogrona.>

-Kime jeste i co Ci sprowadza?

GG : 42662471
Powrt do gry
Dragomir
Basztowy
Basztowy

Doczy: 24 Lis 2006

PostWysany: Wto Maj 22, 2007 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokazuj stranikowi stosowne dokumenty i w milczeniu wchodz. Jeli zapyta o mj cel, patrz na niego ganicym wzrokiem i podniesionym tonem mwi:

- Nie wydaje mi si, ebym musia informowa ci o sprawach wagi pastwowej, onierzu.

Obsurwuj jego reakcj, gdy widz zakopotanie, wybucham miechem i mwi:

- Wybaczcie, nie mogem si powstrzyma. Sprawy rodzinne mnie tu sprowadzaj. Ale dokumenciki w porzdku?

W razie czego okazuj rwnie dokumenty posiadane ze wzgldu na profesj.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Gwna -> Altdorf 2502 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Nastpny
Strona 26 z 27

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach